OSVOBOZENÍ DUŠE

 

SRT Spiritual Response Therapy

            

 

       
Více o této metodě na: www.ankaresi-srt.cz 
                                                       www.ankaresi-srt.cz/reference/
 
 
      

SRT je metoda odlišná od většiny používaných způsobů alternativních terapií. Jejím základem je napojení se na Vyšší Já. S jeho pomocí je možné zkoumat a řešit podvědomé a duševní záznamy člověka.

Při metodě SRT pracujeme skrze napojení na VJ pomocí kyvadla a tabulek, ve kterých jsou uspořádány různé typy a úrovně bloků a programů.

Duše má všechny informace o tom, co při své existenci zažila a zažívá. Prostřednictvím VJ je možné nalézt negativní, omezující a škodlivé programy, bloky a vzory, které nám znemožňují žít smysluplným, láskyplným a naplněným životem.

 

V čem nám může SRT pomoci:

  • pročištění negativních přesvědčení, obav ze změn a dalších bloků
  • uzdravení vazeb a vztahů – partnerských, mezilidských, rodinných…
  • odstranění strachů, obav, pochybností, paniky, úzkosti, viny
  • nalezení a probuzení svých schopností, intuice, rozšíření vědomí
  • vyladění, harmonizace, změny úhlů pohledu
  • traumata z minulosti, obavy, nízké sebevědomí, náladovost
  • noční můry, nespavost, problémy s učením, nesoustředěnost, nerozhodnost

 

Odstraní se blokující energie, které komplikují život. Často o nich na vědomé úrovni ani nevíme.

 

Z úrovně duše je čas vnímán jinak. Tím, že se při čistění negativních energií a programů uleví duši, uleví se i fyzickému tělu, které potom může rychleji a efektivně regenerovat a úspěšně čelit mnohým nemocem. Dá se říci, že člověk pomocí této terapie svým způsobem omládne, dostane nový náboj a sílu.

Na Vyšší Já se napojuji pomocí kyvadla, které zprostředkovává odpovědi na kladené otázky a soustavy několika tabulek, kde se vyskytují oblasti a úrovně většiny problémů, kterými může duše procházet a zároveň blokovat.

Během této terapie se klienti účastní pouze na vědomé úrovni, nemusí své události znovu procházet a prožívat a není to pro ně nijak fyzicky či jinak náročné.
 

Terapie může trvat 1 - 3 hodiny dle samotného vývoje..

Klienti obvykle pociťují nejprve tíhu, pak přijde uvědomění a následné uvolnění.

Každá bytost je výjimečná a má dar svobodné vůle. S tím se také pojí svoboda rozhodnutí v tom, co přijmeme, co nepřijmeme, jak se rozhodneme, jaké zaujmeme postoje a dle toho si také můžeme dané bloky a programy vytvářet.