Kokosová masáž + peeling

 

Představte si šumění moře, horké sluneční paprsky a panensky čistou přírodu na pobřeží a nechte se hýčkat s trochou exotiky a dopřejte si osvěžení těla s vůní kokosu..

 

Probuďte svoji krásu i Vy!

 Víte, že kokosová palma je v řadě oblastech ( Asie, Indie, Filipíny..) považována za ,, Strom Života,,..

                            

 

Kokosová masáž je komplexní regenerační péče celého těla spojená s olejovou masáží. Jde o unikátní masáž s přírodní vůní kokosu, která vyživuje Vaši pokožku, zanechává ji zdravější, pružnější a jasnější.

 

 

Relaxační kokosová masáž zahrnuje:


Olejovou masáž zad, šíje a nohou ze zadu, kokosový peeling, pro který používáme moučku z kokosových ořechů. Peeling odstraní z kůže odumřelé buňky a kůži prokrví. Zároveň omlazuje pokožku,  vyživuje a hluboce hydratuje. Je vhodný pro všechny typy pleti.

Peeling Vás připraví pro následnou blahodárnou masáž panenským kokosovým olejem, který je výjimečný svými zvláčňujícími účinky.

 

Při masáži zregeneruje Vaše unavené tělo, které se uvolní z nervového a svalového napětí. Vaše pleť a pokožka sametově zjemní a příjemná vůně přispěje k uvolnění a dodá radost ze života, budete se cítit jako znovuzrozeni.
 

 

Kokosový olej

* má vysoký obsah přírodních antioxidantů, vitamínů A, C, E, které vyživují pleť,  nezanechává mastný efekt a má hluboce hydratační vlastnosti
* je vysoce efektivní při hojení , pigmentových skrvn a vrásekmasáž není vhodná:

*    alergie na kokos
*    křečové žíly
*    veškerá horečnatá akutní a zánětlivá onemocnění a více v odkazu masáž - účinky a nedoporučuje se..