Kniha návštěv

Na masáže ke Gábi proti Celulitidě chodím pravidelně již rok, stehna jsou hladší, vyplejší a otoky nohou žádné, pocit lehkých nohou opravdu funguje - doporučuji.
Milena


Díky za super relax při masáži obličeje u Indické masáži jsem usnula...:)
Jana


Reiki ošetření doporučuji, pomoháhá mi to se zdravotními problémy, ale musíte chodit pravidelně. Nic nefunguje jednou, dvakrát. Tělo máme za léta zanešené tak s ním potom musíme taky podle toho pracovat. Děkuji.
Míša


Poprvé jsem byla u masérky Gábinky na medové masáži a bylo to super. Cítila jsem se po masáži uvolněně a lehce. Určitě budu chodit na masáže pravidelně. Masáž byla opravdu příjemná ani se mi nechtělo zvedat se z lehátka.
Hanka


Děkuji za akci Masáž proti celulitidě se zábalem s Bonusem chodila jsem skoro celý podzim a po vánocích to bude opět zapotřebí...:) Marie

Duhová masáž - olejíček mi udělal radost používám ho do koupele. Po masáži jsem ještě několik dní byla nabitá a harmonicky sladěná.
Díky a už se těším na Kranio.    Iva


Indická masáž hlavy, šíje a obličeje
se mi líbila, pokožku hlavy mám staženou a po masáži jsem ji měla uvolněnou a tak nějak prohřátou.. Masáž obličeje mě uvolnila až jsem skoro usla je to fajn relax. Děkuji a těším se v lednu na masáž - Horké mušle. Krásné vánoce
Eva


Medová masáž
zkusila jsem Medovou masáž a byla jsem mile překvapena, paní masérka mi nejdříve na sucho namasírovala šíji a trapézy po té jsem si lehla na lehátko a nanesla mi med na šíji a záda. Bylo to moc příjemné a nebolelo to.
Po masáži mi záda smyla vodou a ručníkem. Nyní již chodím často, protože medová masáž mi na bolavá záda pomáhá, ale cítím se i dobře nabitá.
Děkuji paní masérce za příjemnou masáž, skvělý přístup a dobrou komunikaci
Blanka


Kraniosakrální masáž

chodím pravidelně na Kranio. Bolí mě záda mám Bechtěreva a tahle terapie mi moc pomáhá.    Radek
 
   
Příjemná masáž a dotek. Není to jen takové hlazení. Z masáží odcházím provoněná a příjmně uvolněná na těle i na duši.                        Martina  
   
Kranio je super! :) Doporučuji.                 Pavla  
   
Dostala jsem dárkový poukaz na masáž Horkými mušlemi. Luxusní zážitek a péči masérky Gabči na který jen tak nezapomenu. Moc děkuji.                Kateřina  
   
Už jsem byl u více masérů a masérek, ale ,, rukopis,, paní masérky mě oslovil a tak jsem si ještě 1/2 hodinu připlatil.  Doporučuji dalším lidem.   Tomáš  B.                                      
   
Pracuji jako zdravotní sestra a jsem 12 hodin na nohách. Dopřávám si masáž nohou nebo zad každý týden 30 min a je to znát.
Skvělé ručičky. Děkuji.         Jana Š.
 
   
Kundalini meditace
vše ,, vytřesu,,a po celodenním stresu ani památka.... Iva
 
   
čau kočko,skvělá masáž za měsíc přijdu zas. Martin  
   
Na Osho meditace chodím moc rád. Jsou v pohybu a to mi vyhovuje. U meditace dýchání do čaker zjišťuji jak špatně a povrchně dýchám. Po meditaci jsem nabitý energií a nějak víc okysličený.:)Sdílení ve skupině je fajn.           Kuba